Honor 9

Honor 9 – niewielki telefon, wielkie możliwości

Smartfon Honor 9 jest niewielki. Ma zaledwie 5.15-calowy ekran 2.5D, jednak nie sprawia to, że poprawia się jakość obrazu, a wręcz przeciwnie! Telefon nie tylko idealnie odwzorowuje naturalne kolory, ale również redukuje ilość niebieskiego światła, które jest szkodliwe dla Twojego wzroku.

Wykorzystanie nakładki EMUI 5.1

Nakładka sprawia, że Android zdecydowanie poprawia się wizualnie, ale to jeszcze nie wszystko! Dzięki użytej technologii, urządzenie pracuje efektywniej i idealnie dopasowuje się do Twoich przyzwyczajeń. Działa szybciej, a optymalizacja zużycia energii zdecydowanie wydłuża czas pracy na jednym ładowaniu. Co więcej, interfejs pozwala Ci dopasować wszystkie jego elementy do Twoich upodobań.

Wytrzymała bateria o dużej pojemności

Honor 9 posiada baterię litowo-polimerową o pojemności aż 3200 mAh. Chociaż istnieją telefony, o większej baterii, to Honor i tak bije je na głowę, a wszystko to za sprawą użycia systemu Smart Power 5.0. Żeby oddać w liczbach wytrzymałość smartfona na jednym ładowaniu, warto przytoczyć informację, że bateria bez problemu wytrzymuje do 78 godzin słuchania muzyki! Bateria skończyła się w najmniej oczekiwanym momencie? Nic strasznego! Technologia SuperCharge pozwala w krótkim czasie naładować telefon – nawet 40% w zaledwie pół godziny.

Naszą prywatność zabezpieczona

Ten model został wyposażony w bardzo czuły czytnik linii papilarnych, a jak wiadomo odcisk palca to najbardziej niepowtarzalny znak. Zapewni to nam ochronę przed wszystkimi niechcianymi korzystającymi z naszego telefonu. Dzięki temu nasze pliki, zdjęcia, dokumenty i aplikacje będą bezpieczne zawsze i wszędzie.

Superszybki, ośmiordzeniowy procesor

Honor 9 to smartfon, który bardzo dobrze prezentuje się, jeżeli weźmiemy pod uwagę jego jakość za tę cenę. Jego wysoka wydajność możliwa jest dzięki ośmiordzeniowemu procesorowi Kirin 960, który cechuje się prawie 20% poprawą wydajności w stosunku do modelu starszej generacji. Procesor spierany jest przez 4 GB pamięci RAM, przez co sprosta on wszystkim Twoim wymaganiom.