HONOR VIEW 10

Rynek współczesnej elektroniki rozwija się naprawdę szybko. Szczególnie widoczne jest to w przypadku smartfonów. Ich funkcjonalność coraz bardziej się poprawia, a producenci dokładają wszelkich starań, by było one możliwie jak najbardziej przyjazne użytkownikowi. HONOR VIEW 10 to model smartfona, który bazuje na wysokim poziomie sztucznej inteligencji. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu procesora HiSilicon Kirin 970.

Sztuczna inteligencja

HONOR VIEW 10 posiada szybki i wydajny procesor, który został zaprogramowany w taki sposób, by mógł wykorzystywać technologię sztucznej inteligencji. Dzięki temu, poznaje on preferencje i zachowania oraz sposób wykorzystywania telefonu przez użytkownika i na tej podstawie dostosowuje swoją funkcjonalność do jego prywatnych preferencji. Proces zbudowany jest z ośmiu rdzeni, co zapewnia szybką, wydają i stabilną pracę. Cztery rdzenie wykazują taktowanie o wartości 2.36GHz, a cztery kolejne na poziomie 1.8GHz.

Pozostała funkcjonalność

HONOR VIEW 10 zachwyca wielozadaniowością i płynnością pracy. Obok wysokiej jakości procesora, jest to możliwe dzięki zastosowaniu aż 6 GB pamięci operacyjnej RAM. To właśnie ona powoduje, że telefon jest szybki, stabilny i umożliwia wykonywanie wielu zadań jednocześnie. Pamieć wewnętrzna o wielkości 128 GB umożliwia swobodne przechowywanie danych i aktualizację aplikacji i systemu bez obaw o kończącą się przestrzeń dyskową. Telefon posiada rozmiar sześciu cali, a ekran FullView 5,99 cala. Dzięki temu, oglądanie filmów i granie w gry staje się prawdziwą przyjemnością. Smartfon zapewnia idealne możliwości wykonywania wysokiej jakości fotografii. Jest to możliwe dzięki tylnemu aparatowi o parametrach 20.0 Mpix + 16.0 Mpix oraz przedniemu 13.0 Mpix. Połączenie dwóch obiektywów tylnych zapewnia możliwość błyskawicznego złapania ostrości i uzyskania prawdziwego i realistycznego piękna na wykonywanych zdjęciach. Wysokiej jakości bateria litowo-jonowa 3750 mAh umożliwia długotrwałe korzystanie z telefonu i dysponowanie dużym zasobem energii.