Smartfon Xiaomi Mi A1 4 – daj się zaskoczyć

Smartfon Xiaomi MI A1 4 to nowoczesny telefon, który posiada wiele zalet. System Android 8.0 Oreo, ekran o przekątnej 5,5 cali, 64 GB pamięci wewnętrznej i 4 GB pamięci RAM to niektóre z jego danych technicznych.

Zaskakujący aparat

Telefon dotykowy Xiaomi Mi A1 4 został wyposażony w podwójny aparat, pozwalający na tworzenie zdjęć z wyostrzonymi detalami na pierwszym planie oraz jednoczesnym, delikatnym rozmyciem tła. Piksele o wielkości 1.25µm, gwarantują niebywałą światłoczułość matryc 12 i 13 Mpix. Kolejną zaletą aparatu jest podwójny zoom optyczny. Dzięki niemu możliwe jest wykonywanie dużych zbliżeń bez utraty wysokiej jakości zdjęcia.

Piękne fotografie

Smartfon posiada funkcję skanowania twarzy, znajdując najważniejsze punkty, na podstawie których algorytm Beautify 3.0 delikatnie podkreśla urodę. Dodatkowo niweluje niedoskonałości i poprawia jakość zdjęcia.

Wysoka wydajność

Xiaomi Mi A1 4 cechuje się wysoką wydajnością i wielozadaniowością. Zapewnia to ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 625, dodatkowo wsparty przez 4 GB pamięci RAM. Pozwoliło to osiągnąć maksymalną szybkości działania wszystkich aplikacji, a także gier, czy oglądanych filmów.

Ekran pełen wyrazistości

Smartfon posiada ekran pokryty szkłem Gorilla Glass, które cechuje się wysoką odpornością na zarysowania. Poza funkcją ochronną, dodatkowo również świetnie się prezentuje. Wyświetlacz smartfona jest nasycony żywymi kolorami. Z łatwością możemy korzystać z telefonu nawet w pełnym słońcu, gdyż ekran pozostaje zawsze czytelny. To wszystko za sprawą zastosowanej jasnej matrycy, wzbogaconej o technologie IPS, która zapewnia bardzo szerokie kąty widzenia.

Perfekcja w każdym dźwięku

Głośnik w Xiaomi Mi A1 4 to gwarancja odpowiedniej głośności, przy jednoczesnej perfekcyjnej jakości audio w każdym tonie. Zapewnia to najnowocześniejszy wzmacniacz z algorytmem Dirac HD Sound. Zalety jego zastosowania to również doskonała jakość rozmów oraz muzyki.

Stabilność Androida

Smartfon ma w sobie czystą wersję systemu, co oznacza zwiększoną stabilność i szybszą ogólną pracę urządzenia. Android w Xiaomi Mi A1 pozbawiono zbędnych aplikacji i nakładek. Dodatkowo zadbano o bezpieczeństwo przy pomocy regularnych aktualizacji systemu.